mgr Katarzyna Wawrzyniak

Fizjoterapeuta

Absolwentka  Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia oraz studiów podyplomowych „Fizjoterapia w pediatrii”. traktująca fizjoterapię jako styl życia. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie oraz jest zwolennikiem naturalnych sposobów leczenia. W swojej pracy kieruje się holistycznym spojrzeniem na człowieka i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Kieruje się zasadą „Primum non nocere”- Po pierwsze nie szkodzić. Pasjonatka terapii tkanek miękkich i masażu. W trosce o swoich pacjentów oraz o gwarancję jak najwyższej jakości usług podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w certyfikowanych kursach i szkoleniach. Ukończyła między innymi kursy takie jak: PNF, FDM ( terapia manualna wg Typaldosa, masaż tkanek głębokich, Terapia wisceralna, drenaż limfatyczny, kinesiology taping, masaż prenatalny kobiet w ciąży, aktywność fizyczna kobiet w ciąży, pierwszy stopień SI (Integracji Sensorycznej), Diagnostyka funkcjonalna i uszkodzenie stawu barkowego, Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca itd. Obecnie jej największym zainteresowaniem jest terapia wisceralna oraz tematyka uroginekologiczna. Jest w trakcie szkolenia Akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Uroginekologii.

Prywatnie mama 2 synów.

mgr Joanna Wieruszewska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Działalność zawodową rozpoczęła w 2016 roku, od tej pory ukończyła wiele kursów kierunkowych. Głównym zainteresowaniem jest Terapia Manualna tkanek miękkich, w związku z czym ukończyła kurs Terapii Manualnej wg. Typaldosa ( FDM), studia podyplomowe Terapia manualna tkanek miękkich na WSEiT, Holistyczną Terapię Manualną Andrzeja Rakowskiego, oraz m.in.  Kinesiologytaping.

Na sercu leży jej dobro pacjenta, wybrała ten zawód aby pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy zdrowotne. Jest zagorzałą zwolenniczką zdrowego stylu życia, wybór produktów do codziennego użytku oraz dobrej żywności to pierwsze kroki do poprawy swego stanu zdrowia. Dlatego też współpracuje z magazynem „Hipoalergiczni”. Wierzy, że zabiegi manualne skutecznie pozwalają pozbyć się dolegliwości bólowych , a dowodem na to są rzesze zadowolonych pacjentów.

mgr Natalia Sobczak

Fizjoterapeuta

Ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem ukończyła w 2017 roku. Jest także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie metod neurorehabilitacyjnych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od lipca 2016 roku. Podnoszenie kwalifikacji, wcześniejsza praca w przychodni rehabilitacyjnej oraz na oddziałach szpitalnych pozwala jej całościowo spojrzeć na pacjenta i jego problemy. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do funkcjonowania naszego ciała. W celu osiągnięcia najlepszych efektów terapeutycznych każdego pacjenta traktuje indywidualnie.  Ukończyła m.in. kursy:  Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym,  Anatomy Trains Structure and Function, Terapia Wisceralna w praktyce fizjoterapeuty, Masaż funkcyjny, poprzeczny orz inne techniki wykorzystywane w fizjoterapii, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży.

Uczestniczyła w wielu warsztatach:Bóle głowy w różnych ujęciach terapeutycznych , Zastosowanie terapii tkanek miękkich w kontuzjach u biegaczy, Postępowanie w zespołach bolesnego miesiączkowania, Zastosowanie MTG w zespole górnego otworu klatki piersiowej, Powikłania podczas rehabilitacji po rekonstrukcji ACL

 

Monika Baryła

Fizjoterapeuta

 Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Działalność zawodową rozpoczęła w 2011 roku. Współpracowała z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu w zakresie przygotowania i kierowania praktykami dla studentów fizjoterapii. Posiada duże doświadczenie z pacjentami geriatrycznymi. Pasjonuje ją terapia tkanek miękkich i masaż. Spełnia się także przy wykonywaniu zabiegów na twarz. Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia.

Ukończyła m. in. terapia manualna w leczeniu dysfunkcji i dolegliwości bólowych kończyn, badanie diagnoza i leczenie dysfunkcji dolnego odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych, kurs masażu głębokiego oraz kurs masażu bańka chińską

Agnieszka Woelke

Fizjoterapeuta

 

Share This