Zostało Nam 40 dni do sezonu letniego. Zatem zadbajmy o Nasze ciało. Nowe zabiegi w Sanus Fizjo&Spa zaskoczą Was swoimi efektami.

Przedstawiamy nową linię zabiegów m’onduniq. To aktywne uderzenie termogeniczne. Tajemnica skuteczności zabiegu polega na wszechstronnym podejściu do problemu. Używane są wysokiej jakości kosmetyki, oparte na naturalnych składnikach.

Zabieg ma silne właściwości ujędrniające i wyszczuplające. Procedura zabiegowa obejmuje peelingujący masaż wstępny ciała, aktywne uderzenie termogeniczne za pomocą koktajlu redukującego tkankę tłuszczową i modelujący kontur  ciała, następnie nakładamy termoaktywny, antycellulitowy  żel wyszczuplający i modelujący. Dla wzmocnienia efektu zabiegowego nakładamy „kokon termogeniczny”. Po 25-35 minutach na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Masaż wymaga intensywnego przeprowadzenia w celu uzyskania maksymalnych efektów. W zależności od oczekiwań klientki może zostać też wykonana liposukcja ultradźwiękowa, RF- w celu ujędrnienia skóry oraz Vacum.

Pytajcie o :

THERMOGENIQUE BODY SHAPE EXTREME – Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę. Zabieg pojawił się w programie DZIEŃ DOBRY TVN w materiale „ Jak walczyć z cellulitem”. Koniecznie zobaczcie relację z zabiegu.

Dlaczego zdecydowałyśmy się wybrać markę m’onduniq?

M’onduniq to profesjonalna marka kosmetyczna, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty o najwyższej jakości. Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie produkty, co potwierdza deklarowane właściwości oraz gwarantuje skuteczność.

W kosmetykach marki M’onduniq stosowane są wyłącznie ekologiczne składniki aktywne, pozyskiwane bez szkody dla środowiska.