Pielęgnacja ciała i modelowanie sylwetki

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Masaż bańką chińską - czas 50 min

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych powodując usunięcie produktów przemiany materii. Ponadto zabieg rozbija tkankę tłuszczową i redukuje cellulit.

Cena: 100 zł

Dermomasaż - czas 40 min

Masaż podciśnieniowy, który za pomocą głowic wytwarza na powierzchni ciała podciśnienie. Pobudza lokalne mikrokrążenie, poprzez drenaż limfatyczny następuje resorpcja obrzęków, zwiększa się elastyczność i jędrność skóry. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowyh oraz widoczna jest redukcja obwodów ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Następuje wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki, likwiduje uczucie napięcia mięśniowego, pomaga przywrócić prawidłowy metabolizm

Cena : 80 zł

AROSHA

Ekspresowe programy antycellulitowe i wyszczuplające . Do walki z różnymi rodzajami cellulitu. Wyjątkowa kombinacja składników, działając synergicznie zwalcza pierwotne przyczny powstawania cellulitu .

Otoczona przyjemnym okładem skóra, stopniowo absorbuje główne składniki aktywne zawarte w produktach Arosha. Już po 30 minutach dają się zaobserwować widoczne rezultaty:

  • bardziej zwarta i nawilżona skóra
  • utrata centymetrów ( już po pierwszym zabiegu!)

Ceny:

  • zabieg setowy: 200 zł
  • bandażowanie: 180 zł
Masaż modelująco – wyszczuplający 30/45/75 min

Działanie masażu w tym zakresie polega przede wszystkim na poprawie metabolizmu w obszarze masowanych tkanek, polepszeniu ukrwienia, usprawnieniu krążenia limfy  a także rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej.

Efektem tych działań jest redukcja obrzęków, które towarzyszą cellulitowi, uelastycznienie skóry oraz eliminacja toksyn z tkanek. Kondycja skóry i tkanki podskórnej, a także mięśni ulega znacznej poprawie. Już po kilku zabiegach można wyraźnie odczuć i zauważyć korzystne zmiany.

Cena : brzuch 30 min – 80 zł

uda + pośladki 45 min – 110 zł

brzuch + uda + pośladki 75 min- 160 zł

ramiona 30 min- 80 zł

Fala akustyczna

Fale akustyczne są wykorzystywane w medycynie od lat 80-tych w celu rozbijania kamieni nerkowych oraz leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Jednym z rewolucyjnych sposobów na pozbycie się uporczywego cellulitu w ostatnich latach okazało się zastosowanie właśnie fali uderzeniowej o wysokiej energii. Metoda ta przynosi nie tylko długotrwale efekty, ale jest również w pełni bezpieczna, nieinwazyjna i bezbolesna. Emitowana fala akustyczna na skórę powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Poprawia tym samym lokalne krążenie krwi w tkankach, oraz stymuluje rozpad komórek tłuszczowych powodując, iż zmniejszają swoją objętość. Skóra i tkanka łączna stają się ponownie elastyczne i jędrne poprzez produkcję nowego zwartego kolagenu, a tym samym oznaki cellulitu w postaci wgłębień na skórze ulegają redukcji.

 

1.Brzuch + boczki – 300zł/1200zł

2.Brzuch – 250zł/1000zł

3.Boczki/ramiona/pośladki – 250zł/1000zł

4.Całe uda – 350zł / 1400zł

5.Uda przód lub tył – 250zł/1000zł

*DRUGA CENA DOTYCZY SERII 5 ZABIEGÓW

Kriolipoliza

To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Głowica jest próżniowa i zasysa tkankę. Pierwszych widocznych rezultatów można się spodziewać 2-3 tyg po zabiegu. Komórki tłuszczowe uszkodzone w wyniku działania niskiej temperatury będą stopniowo usuwane przez makrofagi – komórki żerne układu odpornościowego i metabolizowane. po jednym zabiegu można pozbyć się od 5 do 8 cm w obwodzie danego obszaru.

Cena:

1 głowica 400 zł

2 głowice 600 zł

3 głowice 900 zł

4 głowice 1100 zł

Share This